субота, 5 жовтня 2013 р.

Вільні читання. Осіннє чудо.

Існує твердження, що молодь мало читає, просиджує в соціальних мережах, а потрібну інформацію отримує з Інтернету.   Проте,  про читання молоді ми не можемо точно сказати, бо немає точної статистики. І тому всі фрази про те, що молодь читає, чи не читає – це, фактично, гадання на кавовій гущі.

      Якщо говорити про статистку нашої бібліотеки, спостерігаючи за молодими в транспорті, на площах  то молодь читає,  але читає інші книги, і в іншому форматі - це електронна книга, ай-поди, та ноутбуки.

Осіння субота зібрала в читальному залі  бібліотеки  молодь.

    Козятинське Творче Молодіжне Об'єднання    "Твій вибір"  (122 учасника)  здивувало "креативом"  і дітей, і дорослих, і нас бібліотекарів.  Організована Інтернет група "Вільні читання"   (29 учасників) в соціальній мережі "Вконтакте",   вийшла з віртуальної реальності у світ,  саме до бібліотеки. 
           Вільні читання були тематичними і приурочені  чарівниці осені.  Звучали вірші про осінь  М. Лермонтова,  А. Аненкова, С. Есеніна,  О. Блока,  І. Буніна, В. Набокова.
       Скільки запалу та позитиву передали  ведучі та організатори  Маша Лісова та Руслана Медвецька.
        Конкурси, вікторини, цікавинки та солодкі призи створили настрій  свята! 
       І звичайно кожен учасник мав змогу вільно висловлювати своє бачення осіннього настрою.
      Вірші  читали  Юлія Ветрова, Анастасія Міщук, Анастасія Тимченко, гість із м. Вінниці Олександр Горчинський та звичайно чарівні ведучі.
   

       По скайпу до молоді приєдналась студентка зі Львова Кристина Міщенко. 

       Чай та солодощі від спонсора п. Елеонори додали веселого настрою. 
    А фотороботи художника Олександра Заічко  представлені на сторінці у соціальних мережах отримали безліч схвальних відгуків.   Фото
            Започаткована КТМО "Твій вибір"    скринька буккросингу знаходиться на  майданчику поблизу бібліотеки. Тут проходить обмін книгами, що рекомендує прочитати молодь.


1 коментар:

  1. Дуже приємно бачити, що все таки молодь цівиться такими заходами та творчістю.

    ВідповістиВидалити