четвер, 11 грудня 2014 р.

Молодь: свобода і відповідальність.

       
У невимушеній обстановці відбулося жваве і предметне обговорення питань дискусійного характеру "Молодь: свобода і відповідальність". Учасниками круглого столу, що пройшов у рамках Всеукраїнського тижня права, стали учні 10 класу школи №2 з учителем Криловим Олексієм, та начальник Козятинського міськрайонного управління юстиції Комар Олександр.
     У форматі "запитання - відповідь" Олександр Станіславович розповів учням про форми цивільної,  кримінальної відповідальності.  На основі особистого досвіду роботи розкрив наслідки правопорушень.
      У формі тренінгу, психолог - методист Вергелес Оксана, допомогла дітям зрозуміти у чому полягає поняття відповідальність, свобода. Порушила вічну проблему добра і зла, адже рано чи пізно вона постає в житті кожної людини, і кожен сам, відповідно до своїх моральних цінностей та переконань, повинен вирішити, на яку сторону він стане.
         Організатор заходу завідуюча відділом обслуговування ЦРБ Кедись Людмила - познайомила присутніх з книжковою виставкою "На терезах Феміди", та розповіла про бібліотеку.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар